براي آنکه بتوانيم تجربه استفاده از بي‌نهايت سرگرمي را براي شما ايجاد کنيم لازم است پس از ثبت نام و ورود، جهت تهيه اشتراک در موديک وارد قسمت خريد اشتراک شويد و اشتراک مناسب خود را انتخاب کنيد. در موديک سعي کرده‌ايم بيشترين امکانات را با بهترين قيمت تضمين کنيم و هر زمان که در اين فرآيند مشکلي به وجود آمد کنار شما هستيم تا هيچ مانعي براي دسترسي شما به هر آنچه مي خواهيد، وجود نداشته باشد.
پرداخت از درگاه بانکي: در اين شيوه پس از طي مراحل اوليه، براي پرداخت حق اشتراک به صفحه درگاه بانکي منتقل خواهيد شد تا با وارد کردن اطلاعات کارت بانکي خود و از طريق شبکه شتاب نسبت به پرداخت حق اشتراک و تکميل فرآيند اشتراک اقدام نماييد.

در صورت بروز چنين مشکلي مبلغ پرداخت شده نهايتا تا سه روز پس از واريز به حساب کاربريتان بازخواهد گشت. درغير اين صورت تصويري(اسکرين شات) از رسيد پرداخت يا شماره ارجاع پرداخت و نام کاربري خود به ايميل support@mymoodic.comارسال نماييد تا همکاران ما مشکل را پيگيري کرده و شما را از نتيجه مطلع نمايند.

احتمال مي دهيم مرورگر شما بروزرساني نشده و با بروزرساني (update)مرور گر خود به راحتي اين امکان براي شما فراهم مي شود. يا چنانچه در هنگام تماشاي فيلم‌ها در اپليکيشن موديک بروز پيدا کرد، احتمالا از آخرين نسخه اپليکيشن موديک استفاده نمي کنيد با بروزرساني (update) مرور گر خود به راحتي اين امکان براي شما فراهم مي شود. يا ارتباط شما با اينترنت دچار مشکل شده است! در صورتي که مشکل همچنان پابرجا بود مساله را از طريق تماس با پشتيباني موديک مطرح کنيد تا مشکل را هرچه سريعتر برطرف نمايند.

لطفا چند مورد را بررسي کنيد: اول مطمئن شويد گوشي همراه شما به صورت خودکار به wifi متصل نشده باشد. همچنين مطمئن شويد که در حال استفاده از اينترنت ايرانسل يا همراه اول هستيد. دوم از غير فعال بودن vpn خود اطمينان حاصل کنيد. در صورت استفاده از وب‌سايت موديک لطفا از به‌روز بودن مرورگر خود اطمينان حاصل فرماييد.